Bs Player Pro Apk İndir Son Sürüm Full 2022 Türkçe

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bs Player Pro Apk İndir Son Sürüm Full 2022 Türkçe

Bs Player Pro Apk indir son sürüm android uygulamasıyla film ve dizi sevincinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ekipman süratlendirmeli video çözme, alt yazı arama ve ağdan oynatma gibi ayarlarıyla mobilde lüzumunuz olan tüm özellikler Bs Player full versiyonunda yer alıyor. Ek olarak reklamsız arayüzü sayesinde bütün ekran bir video tecrübeyi yaşatıyor. Ayrıca batarya tüketimini de eksilterek şarjınızın daha uzun müddetle direnmesini sağlar. Ses çoğaldırmayı da orijinal sesinden %500 daha fazla çoğaldırarak dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

Google Play üzerinde 16 TL olmasına karşın bu uygulamayı sitemizden apk olarak indirip yükleyebilirsiniz. sürümlerini de apk olarak sitemizden takip edip indirme yapabilirsiniz.

Bs Player Pro Apk İndir Son Sürüm Full 2022 Türkçe Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Bs Player Pro Apk İndir Son Sürüm Full 2022 Türkçe PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Sürüm: v3.08.222Boyut: 51 MBGereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Kurulum

 

“BSPlayer v3.08.222 Pro Apkindirsen.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

 

İndirme Linkleri

ApkCloud:
BSPlayer v3.08.222 Pro Apkindirsen.com apk

Görseller

Bs Player Uygulama Görüntüleri 1 Of 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir