Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crazy Taxi Classic Apk İndir Son Sürüm Full Hileli Mod

Crazy Taxi Classic Apk indir, SEGA’nın resmi oyunudur. Bilgisayarlarında herkes Crazy Taxi oynamıştır diye varsayım ediyoruz. İşte bu oyunda onun Android işletim sistemleri için geliştirilmiş versiyonu olarak yayınlandı. Crazy Taxi City Rush Mod Apk indirerek aynı zamanda para şikesine de sahip olacaksınız.

Müşterilerinizi mümkün olduğunca gidecekleri yere ulaştırarak onları taksinizden memnun inmesini sağlayabilirsiniz. Bu durum hem müşterilerinizi artırır hem de gelirinizi. Araçta başkaları varken trafik kurallarına uymaya ve kaza yapmamaya dikkat etmeniz gerekir.

Crazy Taxi Classic Apk İndir Son Sürüm Full Hileli Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Crazy Taxi Classic Apk İndir Son Sürüm Full Hileli Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Sürüm: 4.7Boyut: 64 MBGereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

“Crazy Taxi Classic v4.7 Apkindirsen.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Crazy Taxi Classic v4.7 Apkindirsen.com.apk
*Hile içeriği; Premium mod ve reklamsız.

Crazy Taxi Classic Görüntüleri 1 Of 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir