Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crowd City Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod

Crowd City Apk indir oyunu VOODOO tarafından geliştirildi ve bu imalci yeniden tuhaf oyunları sınamaya devam ediyor. Bu defa emelimiz bir şehir üzerinde bulunan insanları kendinize katarak gelişmeye çalışmak. Rakip toplulukların da olduğundan sizden büyük toplulukları görecek olursanız kaçın ve sizleri ele geçirmelerine izin vermeyin. Şayet sizden başka bir minik topluluğu yutacak olursanız insanları kendi tarafınıza sürükleyebilir ve haritada en büyük olmayı muvaffak olabilirsiniz. Oyunu kilitsiz mod olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.Sürüm: 2.3.9Boyut: 79 MBGereken Android Versiyonu: 4.4 ve sonrası

Crowd City Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Crowd City Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“Crowd City v2.3.9 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Crowd City v2.3.9 Mod Apkindirsen.com.apk *Hile içeriği; Mod menüsünden etkinleştirin. Zamanlayıcıyı dondurma özelliğini açabilirsiniz. Reklamsız mod.

Crowd City Oyun İçi Görüntüleri 1 Of 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir