Deezer Music Apk indir Son Sürüm Full 2022 Premium

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Deezer Music Apk indir Son Sürüm Full 2022 Premium

Deezer Music Apk indir İçeriğinde barındırdığı 53 milyon şarkı ve sana özel teklifleriyle hoşlandığın ve beğeneceğin tüm şarkıları bu uygulamada bulman muhtemel. Beğendiğiniz müziklerden oluşan bir liste hazırlayabilir ve hudutsuz çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Kendi mp3 arşivi oluşturabileceğiniz gibi canlı radyo istasyonlarından da her cinsten müzik dinleyebilirsiniz. Deezer Apk indir Rastgele bir şarkı, albüm yada cinsle hangi stil beğendiğinizi söyleyin ve sizin gözde ve zevkinize göre müzikler önersin. Deezer editörleri tarafından hazırlanan çalma listeleri ile en popüler şarkıları göreöğrenirsiniz. Size özel hazırlanan çalma listeleri ile yeni şarkıları keşfedebilir ve müziğin neşesini çıkarabilirsiniz.

Deezer Music Apk indir Son Sürüm Full 2022 Premium Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Deezer Music Apk indir Son Sürüm Full 2022 Premium PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.


Deezer Music Apk indir – Premium v6.2.4.6Deezer Music Apk indir – Premium v6.2.4.6Deezer Music Apk indir – Premium v6.2.4.6
Gerekli Sürüm: Android 4.4 ve üzeri
Boyut: 26 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Deezer Music uygulamasının tadını çıkarın.
Indir Kaynak: 1
Indir Kaynak: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir