Empire Four Kingdoms Apk İndir Son Sürüm Full Android Strateji

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Empire Four Kingdoms Apk İndir Son Sürüm Full Android Strateji

Empire Four Kingdoms Apk indir oyunuyla kendine ait bir kraliyet oluştur ve milyonlarca oyuncu arasında yerini al. Oyunu fiyatsız olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Şayet bu stil strateji oyunlarını beğeniyorsanız savaş stratejilerinizi konuşturarak rakiplerinizi alt edin. Aynı zamanda bağlaşıklar oluşturarak korunmanızı ve diplomatik ilişkilerinizi de geliştirebilirsiniz. Ana binanızı geliştirerek güçlü kraliyetinizin sağlam esaslarını oluşturabilirsiniz.Sürüm 2.20.18 ile gelen yenilikler

KRALLIK LİGİ
Komşu krallıkların orduları Büyük İmparatorluğu kuşatuyor. Bu toprakların cesur savaşçıların kılıçlarını çekmesinin ve topraklarını savunmasının vakti geldi! Kale lortları artık rakipleriyle mücadele ederek değerli ödüller kazanma, Krallık unvanlarını toplama ve lig sıralamalarında yükselme şansına sahip. En yeni güncellemeler hakkında daha fazla bilgi almak için foruma göz at!

Empire Four Kingdoms Apk İndir Son Sürüm Full Android Strateji Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Empire Four Kingdoms Apk İndir Son Sürüm Full Android Strateji PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Sürüm: 4.35.35Boyut: 71 MBGereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

“Empire Four Kingdoms v4.35.35 Apkindirsen.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Empire Four Kingdoms v4.35.35 Apkindirsen.com.apk

Görseller

Empire: Four Kingdoms Oyun İçi Görüntüleri 1 Of 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir