FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

Fitapp Apk indir koşu uygulaması ile koşu mesafenizi, zaman, sürat, yükseklik ve ne kadar kalori yaktığınızı bilebilirsiniz. Koşu, jogging, bisiklete binme, paten, dağ bisikleti, kuzey yürüyüşü, kayaklı koşu, doğa yürüyüşü, golf, binicilik, köpek dolaştırma, kay-kay vb. tüm spor etkinliklerinizde beğenerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca kilo vermenize, sabit kilonuzu gözetmenize ve kalorilerinizi saymanıza takviyeci olur. Spor faaliyetlerinizi izlemek ve kaydolmak için GPS uygulamasını kullanabilirsiniz. Muhtelif sporları karşılaştırabilir böylece hangisinin sizin için daha verimli olduğunu anlarsınız. Fitapp ile GPS kullanarak değişik etkinlik cinslerinde cinslerini sınayabilir ve bunları karşılaştırabilirsiniz. Tüm bu kayıtlar sağlık günlüğünüzde kaydolunur ve karşılaştırma yaparak hangisiniz sizin için daha verimli olduğunu tanımlayabilirsiniz.

FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

 


FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir – Premium v6.7FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir – Premium v6.7FITAPP Koşu ve Diyet Apk indir – Premium v6.7
Gerekli Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Boyut: 23 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Koşu yürüyüş ve Diyet & Kilo verin GPS FITAPP uygulamasının tadını çıkarın.
Indir Kaynak: 1
Indir Kaynak: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir