Bu uygulamayı bildir

Tanım

Frozen Free Fall Apk İndir Son Sürüm Full Can Hileli Mod

Frozen Free Fall Apk indir oyunuyla Disney tarafından hazırlanan filmden esinlenilerek oluşturulan en cümbüşlü eşleştirme oyunlarından birisine giriş yapıyoruz. 650’den fazla seviye ile oldukça uzun soluklu bir tecrübe bizleri bekliyor. Filmden tanıdığımız Anna, Elsa, Olaf ve daha bir çok şahsiyet de reyin süresince bizlere eşlik edecek.

Yeni güncelleme ile gelen mevsimsel bulmaca ve diğer oyun modlarının kilidini açabilmek için seviyenizi yükseltmeniz gerekiyor. Ayrıca sizler için verdiğimiz hileli mod ile daha fazla hamle hakkına sahip olabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar.

Frozen Free Fall Apk İndir Son Sürüm Full Can Hileli Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Soccer Super Star Apk İndir Son Sürüm Full Hileli Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Sürüm: 11.5.0Boyut: 162 MBGereken Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri

“Frozen Free Fall v11.5.0 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

APK:
Frozen Free Fall v11.5.0 Mod Apkindirsen.com.apk *Sınırsız can, güçlendirmeler ve tüm geçitler kilitsiz.

Frozen Free Fall Ekran Görüntüleri 1 Of 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir