Kaspersky Antivirus Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kaspersky Antivirus Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

Kaspersky apk indir full mod premium pro apk dünyaca ünlü bir cins antivirüs programıdır. Android için özel olarak planlanan programda telefonunuzu tehlikesiz ellere teslim edebilirsiniz. Telefonunuzdaki hasarlı yazılımları tespit ederek silinmesini sağlar. Arka tasarıda çalışan ajan ve fidye yazılımları veya trojanları hakikat zamanlı hakimiyet ederek arınılmasını sağlar. Ayrıca telefonumu bul özelliği ile telefonunuz kaybolduğunda basitçe bulunmasını da sağlayabilirsiniz. Kaspersky geliştirilmiş web gözetmesi ile sizlere hasarlı siteleri de bildirmektedir.

FKaspersky Antivirus Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Kaspersky Antivirus Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.


Kaspersky Antivirus Apk indir – Premium v11.47.4.3188Kaspersky Antivirus Apk indir – Premium v11.47.4.3188Kaspersky Antivirus Apk indir – Premium v11.47.4.3188
Gerekli Sürüm: Android 4.2 ve üzeri
Boyut: 41 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Kaspersky Antivirus ve Güvenlik uygulamasının tadını çıkarın.
Indir Kaynak: 1
Indir Kaynak: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir