Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kingdom Wars Apk İndir Son Sürüm Full Elmas Hileli Mod

Kingdom Wars Apk indir oyunuyla cümbüşlü platform savaşları yapacak ve makûs orduya karşı gayret edeceğiz. Oyunda birinci öncelik strateji üzerine heyeti ve askeri ünitelerimizin seviyesini artırdıkça daha güçlü hale geldiklerini göreceğiz.

400 den fazla bölüm ile oyun deneyimi oldukça fazla. Ayrıca savaşacağımız ve müttefik olacağımız diğer askeri birimler de 200 den fazla ve her biri benzersiz özelliğe sahip. Her bölümde hazineleri toplayarak ordunuza yeni güçlü birimler kazandırabilirsiniz.

Para şikeli moduyla indirerek dilerseniz ilk seviyede dahi çok güçlü askerle sahip olabilirsiniz. Oyunun şikeli apk modunu sitemizden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.Sürüm: 2.1.0Boyut: 41 MBGereken Android Versiyonu: 2.3 ve üzeri

Kingdom Wars Apk İndir Son Sürüm Full Elmas Hileli Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Kingdom Wars Apk İndir Son Sürüm Full Elmas Hileli Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“Kingdom Wars v2.1.0 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Kingdom Wars v2.1.0 Mod Apkindirsen.com.apk *Hile kullanımı; Para karşılığında elmas alırsınız.

Kingdom wars 1 Of 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir