Last Pirate Island Survival Apk İndir Son Sürüm Craft Hileli Mod

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Last Pirate Island Survival Apk İndir Son Sürüm Craft Hileli Mod

Last Pirate Island Survival Apk indir oyunuyla korsan gemimizin bir enkaza dönüşmesi neticeyi tayfayı kaybettik ve neyse ki bir adaya erişmeyi muvaffak olduk. Ancak reel yaşamda kalma çabası burada başlayacak. İskelet zombilerle dolu adada kendinize sığınak, silah ve yemek yapmalısınız. Ayrıca bu adada saklı kalmış üzgüneler zombiler tarafından korunuyor ve onları bulmak için elimizden geleni yapmalıyız. Hudutsuz craft şikesiyle indirerek istediğiniz eşyayı oluşturabilirsiniz.Sürüm: 1.4.5Boyut: 174 MBGereken Android Versiyonu: 4.2 ve sonrası

Last Pirate Island Survival Apk İndir Son Sürüm Craft Hileli Mod sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Last Pirate Island Survival Apk İndir Son Sürüm Craft Hileli Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“Last Pirate Island Survival v1.4.5 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.

İndirme Linkleri

 

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Last Pirate Island Survival v1.4.5 Mod Apkindirsen.com.apk *Hile içeriği; Mod menüsünden etkinleştirin. Sınırsız para ve god mode.

Görseller

Last Pirate Oyun İçi Görüntüleri 1 Of 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir