Metin Tarayıcı OCR Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Metin Tarayıcı OCR Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022

Metin Tarayıcı OCR Apk indir ile istediğiniz rastgele bir görüntüyü anında metne dönüştürebilirsiniz. Mecmualar, kitapçıklar, gazeteler, kitaplar yazılı olan ne varsa görüntüsünü sürükleyerek size yazı olarak vermektedir. Kendi alanı içerisinde oldukça galibiyetlidir. Süratli okuma ve doğruluk oranının çok yüksek olması ile çok seçim edilmektedir. 50’den fazla dili destekleyen uygulama ile isterseniz 50 sayfalık bir kitabı makinenize metin olarak dönüştürebilirsiniz. El yazısını da desteklemesi ile anekdotlarınızı güvende yakalayabilirsiniz. Bir Hayli kullanıcı tarafından pozitif yorum almıştır ve bu stil bir program arayanlar için bırakılmazdır.

Metin Tarayıcı OCR Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Metin Tarayıcı OCR Apk indir Son Sürüm Full Premium 2022 PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Metin Tarayıcı OCR Apk indir – Premium v6.6.2Metin Tarayıcı OCR Apk indir – Premium v6.6.2Metin Tarayıcı OCR Apk indir – Premium v6.6.2
Gerekli Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Boyut: 7 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Metin Tarayıcı [OCR] uygulamasının tadını çıkarın.
Indir Kaynak: 1
Indir Kaynak: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir