Bu uygulamayı bildir

Tanım

Prey Day Survival Apk İndir Full Son Sürüm Seviye Hileli Mod

Prey Day Survival Craft Apk indir hileli full mod son sürüm seviye hileli & Zombie oyunuyla vahim bir zombi virüsünün dünyayı ele geçirmesinin ardından çoğu insan yürüyen birer ölüye dönüştü ve yaşamda kalan bir avuç insan var. Emelimiz bu MMORPG dünyasında öteki hakikat oyuncuları bulmak ve işbirliği yaparak yaşamda kalmayı sağlamak. Dostlarınızla veya bir klana katılarak öteki oyuncularla beraber zombi arınma misyonlarına katılabilir, çevreden kaynakları toplayarak craft sistemiyle kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz. Oyunu şikeli olarak indirerek 99 seviye şahsiyet, harita ve craft yapılarının kilitsiz olduğu moduyla oynayabilirsiniz.Sürüm: 15.3.02Boyut: 315 MBGereken Android Versiyonu: 4.4 ve sonrası

Prey Day Survival Apk İndir Full Son Sürüm Seviye Hileli Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Prey Day Survival Apk İndir Full Son Sürüm Seviye Hileli Mod ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“Prey Day Survival v15.3.02 Mod Apkindirsen.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

İndirme Linkleri

APK:
Prey Day Survival v15.3.02 Mod Apkindirsen.com Yedek *Hile içeriği; Düşmanlar saldıramaz, açlık ve susuzluk seviyesi maksimum, haritada istediğiniz yere erişin.

Görseller

Prey Day Oyun İçi Görüntüleri 1 Of 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir