Bu uygulamayı bildir

Tanım

Snake.io Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Hileli Mod

Snake.io apk indir  Windows Phone için geliştirilmiş banal yılan oyununun çağdaş versiyonu. 90’ların yakından tanıdığı snake oyunu artık çağdaş versiyonu ile oyuncuyla buluşuyor. Oyuncuda bağımlılık tesiri yaratacak gibi gözüküyor. Bu hüner oyununda yapmanız gereken yılanı hareket ettirmek için ekrana değmek. Bu biçimde parmağınızı takip ederek yılanın gelişmesini sağlamak. Oyunda birbirinden değişik 30 kısım bulunuyor. Oldukça zorlayacak olan Snake.io’da emeliniz manilere takılmadan kısımları bitirmek. Duyarlı dokunmatik hakimiyetli oyunda manili ve manisiz kısımlar bulunuyor. Zafer skorunuzu görebilmeniz için ekranda mevcut kısımlar olacak. Renkli grafiği ile oyunu canlı yakalamayı muvaffak oluyor.

Eğer siz de bu efsanevi yılan oyununu oynamayı özlediyseniz modern sürümünü sitemizden ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden keyif dolu oyunlar.

Snake.io Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Hileli Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Snake.io Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Hileli Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Sürüm: v1.16.96Boyut: 24 MBGereken Android Sürümü: 3.0 ve üzeri

“Snake io v1.16.96 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
Snake io v1.16.96 Mod Apkindirsen.com.apk

Snake.io Görüntüleri 1 Of 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir