The Ghost Co-op Survival Horror Hile Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Ghost Co-op Survival Horror Hile Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod

The Ghost Co-op Survival Horror Apk indir oyunuyla yeni bir fobi dolu hikayenenin içerisine giriyoruz. Oyunda iki ana kısım var ve bunlar sağlık kurumu ve mektepten oluşuyor. Sağlık Kurumunda uyandığınızda herkesin terkedip gitmiş ve buranın hayaletli olduğunu kavrıyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken taşıtla çıkabilmek için beceriksiz parçaları bulmak ve birleştirmek. Lise kısmındaysa mektebin kapısı arkanızdan kapanır ve yaşamda kalmak için tüm talebeler gayret verir. Oyunun multiplayer modunda ister dostlarınızla isterseniz de başla oyuncularla oynayın. Kilitsiz şikesiyle indirerek oynayabilirsiniz.Sürüm: 1.0.49Boyut: 285 MBGereken Android Versiyonu: 4.4 ve sonrası

The Ghost Co-op Survival Horror Hile Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. The Ghost Co-op Survival Horror Hile Apk İndir Son Sürüm Full Kilitsiz Mod PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“The Ghost v1.0.49 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
The Ghost v1.0.49 Mod Apkindirsen.com.apk *Hile içeriği; Kilitsiz kıyafetler, el feneri her zaman açık ve reklamsız mod.

The Ghost Görüntüleri 1 Of 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir