Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Simpsons Tapped Out Apk İndir Son Sürüm Full Para Hileli

The Simpsons Tapped Out Apk indir oyununda Homer’ın yanlışlıkla Springfield reaktörünü bozması neticeyi onu tekerrür inşa etmeye çalışıyoruz. Şehirde geride kalanları kurtarmak için Homer’ın ailesi Marge, Bart ve Lisa ile beraber destek etkeniz gerekiyor. Şehri baştan kurarak tekerrür faaliyete geçmesini sağlayabiliyoruz. Misyonları teker teker yaparak özel animasyonların ve armağanların sevincini çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyuna ilave edilen donut şikesiyle inşaat süratlerini çok daha fazla arttırabilirsiniz.Sürüm: 4.57.0Boyut: 47 MBGereken Android Versiyonu: 2.3.3 ve üzeri

The Simpsons Tapped Out Apk İndir Son Sürüm Full Para Hileli Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. The Simpsons Tapped Out Apk İndir Son Sürüm Full Para Hileli PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

“The Simpsons Tapped Out v4.57.0 Mod Apkindirsen.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.

İndirme Linkleri

DosyaOne:
The Simpsons Tapped Out v4.57.0 Mod Apkindirsen.com.apkHile kurulumu; Paranız olmasa bile harcamaya devam edebilirsiniz.

The Simpsons Tapped Out Ekran Görüntüleri 1 Of 4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir