WhatsApp Messenger Apk İndir Son Sürüm Full 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

WhatsApp Messenger Apk İndir Son Sürüm Full 2022

WhatsApp Messenger Apk indir Full Son Sürüm .hemen hemen herkesin kullandığı ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan android programdır. Wifi yada mobil veriyle internete bağlanıp kullanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Arama kaydınızdaki kullanıcılarla mesajlaşabilir, görüntü, video, sesli not gönderebilirsiniz. Dilerseniz ailenizle, arkadaşlarınızla grup kurup daha kolay iletişim sağlayabilirsiniz. WhatsApp.araması özelliğiyle telefonla görüşme yapabilirsiniz.

Ayrıca seans açma/ kapama’ ya gerek yoktur. Telefonunuz kapalı yada internet olmayan etrafta dahi olsanız whatsApp bu mesajları saklar.Sürüm: 2.20.200.6Boyut: 30 MBGereken Android Versiyonu: 2.1 .

WhatsApp Messenger Apk İndir Son Sürüm Full 2022 Android sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. WhatsApp Messenger Apk İndir Son Sürüm Full 2022 PRO ve daha fazla güncel full premium mod pro son sürüm apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

İlk olarak “WhatsApp Messenger 2.16.139-Apkindirsen.com.apk” dosyasını telefonunuza yükleyin.Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

İndirme Linkleri

 

İndirme Linkleri

DosyaOne:
WhatsApp Messenger 2.20.200.6-Apkindirsen.com apk

Görseller

WhatsApp Messenger Uygulama İçi Görüntüleri 1 Of 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir